Özgün Express | Telif Hakları!


Özgün Express Telif haklarını İhlal Etmemek İçin Ne Yapar

Bulundunuz web blog sitesi ozgunexpress.com sitesinin içeriğinin tamamen özgün olup alıntı yapılanlarında kaynak belirtilerek telif ihlal hakları ozgunexpress.com‘a ait olmakla yanı sıra tüm hakları saklıdır.

Özgün Express ziyaretçilerin ozgunexpress.com sitesi üzerinde bilgilere hatasız bir şekilde ulaşabilmesi için site içeriği üzerindeki çerezlere onay vermeleri gerekmektedir. ozgunexpress.com üzerinde yer alan yazı, görsel ve benzeri içeriklerin paylaşılması yasaktır. Site içerisindeki içeriklerin paylaşılmasına sadece kaynak göstermek şartı içerisinde üçüncü kişilerce paylaşılabilir.


Telif Hakkı İhlalinin Tarafımıza Bildirilmesi Hakkında

ozgunexpress.com sayfası içerisinde herhangi bir telif hakkı oluşturacak yada başka bir fikri mülkiyet hakkını ihlal etmiş, edecek bir yazı, görsel vb. gözetmeniz durumunda mutlaka bunu bize ulaştırıp bildirin. Lütfen ilgili ihlali info@ozgunexpress.com mail adresine yazılı şekilde bildirin. İlgili raporunuz, aşağıda yer alan şartları kapsamalıdır.

- Sistem ve ağ üstünde fark edilen, herhangi bir telif ihlal hakkını veya fikri mülkiyet hakkını ihlal etmiş veya lehinde ilerleme(hareket) yapabilme hakkınızın bulunduğu üçüncü(diğer) şahısların haklarını çiğneyen(ihlal) eden yazının, görselin(içerik) beyanı
- Telif ihlal hakkını kapsayan yazının, görselin(içerik) kesin bildirisi
- Yazı, görsel (içerik) bulunduran bu uzantı (bağlantı adresi) bağlantısını gösteren içeriğin kesin bildirisi
- Yapılan telif hakkının ihlali için isim soy isim, aktif kullandığınız mail adresiniz ve karşı tarafla temasa geçileceği etkin telefon numarası
- Bilgi ve düşünceniz kapsamında, ilgilenen yazı, görsel (içerik) paylaşılmasının, telif hakkının açık sahibi ya da yasal temsilcisi veya bunlarla ilgili şahıslarca onaylanmadığı veya yazılı hukuk kuralları içerisinde buna izin verilmediğini içeren beyanınız.
- İşbu bildirge raporunda sunulan içeriğin doğru olduğunu ve önlenebilir bir şekilde ihlal etmiş münhasır haklarının sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu belirten bir beyan.

Ek olarak ilgilenilen iş bu bildirgesi; telif ihlali gösteren yazı, görsel(içerik) yazarına karşı beyan amacıyla iletebileceğimizi kabul etmiş bulunmaktasınız.


Özgün Express Makale ve Site İçerisindeki İçerikler Hakkında Bilmeniz Gerekenler;

www.ozgunexpress.com Alan adındaki makaleler, haberler ve diğer yazılar bulunmaktadır. Alan adındaki yazılar tamamen yazara aittir. Sadece yazarın yorumudur ve özgün düşüncesidir. Tamamen hayal ürünü olmakla beraber bazı makale ve içerikler gerçek olup öğretici, eğitici, ve bilgilendirici içerikler içermektedir. Alıntı makaleler tümüyle gerçek yazarına aittir. Alıntı yapılan kısımlar kaynak belirtilerek yazılması ve kaynak bilgileri vermekle mesuldur gerekli izinleri alınmıştır. Alıntılar hakkındaki hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir. Yazılan makalelere yapılan yorumların sorumluluğu yorumu yapan şahısa aittir. Aksi taktirde hiçbir yorum sisteme kayıt edilmez. Sisteme kayıt edilen yorumlar tamamen yorumu yazan kişiye aittir. Devlet kurum ve kuruluşları, mahkemeler ya da resmi taleplerde bu bilgiler devlet görevlilerine teslim edilecektir. Bu bilgiler arasında ad, soyad, e-mail ve ip adresleri mevcuttur. Bu bilgilerin doğruluğu yorumu yazan kişinin sorumluluğundadır. Alan adının sahibi yada editörleri yorumlar üzerinde hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez, kabul edilmez. Sisteme girilen yorumlar yorum sahibinin sorumluluğunda olup internet sayfası sahibi yada editörleri hiçbir şekilde ceza veya zan altında bırakılamaz.


İletişim Bilgilerimiz

ADRES: Onur İş Merkezi No:2/30 Kartal - İSTANBUL -TURKEY, 34876 Kartal / İstanbul - TURKİYE
E-Mail: info@ozgunexpress.com