Kediyi Bütün Olarak Yiyen Doyumsuz Fransalı Tarrare Kimdir

Tarrare'nin Hikayesi, İnsan Eti'nden canlı yılanbalıklarına kadar her şey yiyen doyumsuz fransalı obur kimdir nerelidir göz atalım.

Kediyi Bütün Olarak Yiyen Doyumsuz Fransalı Tarrare Kimdir

Kediyi Bütün Olarak Yiyen Doyumsuz Fransalı Tarrare Kimdir 

Tarrare'nin Hikayesi, İnsan Eti'nden canlı yılanbalıklarına kadar her şey yiyen doyumsuz fransalı obur kimdir nerelidir göz atalım. 

Tarrare 1772 yılında Fransa'da doğdu. Daha çocukken kendi ağırlığının dörtte biri kadarını yiyebildiği söyleniyor.Ne kadar doğru bilinmez ancak yabancı ve sağlam köşe yazılardan edindiğimiz bilgiler bu yönde. Tarrare  Yiyecek yetiştiremediği için ailesi Tarrare'yi sokağa attı. Bir kaç yıl boyunca sokaklarda yemek için dilendi ve hırsızlık yaptı. Daha sonra sokakta para kazanmak için şov olarak farklı şeyler yemeye başladı. Yediği şeyler arasında; canlı kedi, yılan, fare, taş vardı ve bir sepet elmayı tek seferde yiyebiliyordu. 

18. yüzyıl’da Fransız bir şovmen olan Tarrare, 15 kişiyi yiyeceği yemeği hatta kedileri bile bütün olarak yutacak kadar doyumsuz midesi bir türlü tatmin olmayan biriymiş.

1790'lar da "Tarrare" olarak bilinen kişi Fransız Devrim Ordusu'nda neredeyse insanlık dışı iştaha sahip bir askerdi. Ordu 4 öğün yemeği zaten dört katına çıkarmıştı, ama dört adamı besleyecek kadar yiyecek yedikten sonra bile, çöp yığınlarından kalan attıkları yerdi. 

Bunların en garip yanı, her zaman açlıktan ölmüş gibi görünmesiydi. Genç adam neredeyse 100 kilo ağırlığındaydı ve sürekli yorgun ve dikkati dağılmış görünüyordu. Tabii ki, küçük bir kışla besleyecek kadar yemek yemesi dışında, her türlü yetersiz beslenme belirtisi gösteriyordu. 

Etrafındaki insanlar sürekli ondan kaçar ve bir yolunu bulup kurtulmak isterlerdi. Ancak iki askeri cerrah, Dr. Courville ve Baron Percy için, Tarrare bırakılamayacak kadar etkileyiciydi. Bu garip adam kimdi, bilmek istediler, el arabası ile yiyeceklerini boğazına döktükten sonra hala aç kalabilir ki? 

Kedileri Bütün Yutan Adam 

Tarrare'nin garip iştahı tüm hayatı boyunca onunla olmuştu. Tamamen doyumsuzdu, o kadar ki, gençken, ailesi, onu beslemek için aldığı büyük yiyecek yığınlarını karşılayamadı, onu evlerinden kovdu.

Daha sonra gezici bir şovmen olarak kendi yolunu çizdi. Fransa turlayarak hırsızlık yaptı sonrada dilencilik yaptı en son şov yaptı şovlarınıda yine birşeyleri yiyerek yaptı. 

Devasa, deforme olmuş çenesi o kadar geniş açılacaktı ki, elmalı bir sepet dolusu ağzına döküp yanaklarında bir sincap gibi tutabildi. Mantarları, taşları ve canlı hayvanları bütünüyle yutup, kalabalığın neşesine ve tiksinmesine kadar.

Sarkma Cilt Ve İnanılmaz Bir Koku 

Tarrare cerrahları şaşırttı. 17 yaşında, sadece 100 kilo ağırlığındaydı. Ve canlı hayvan ve çöp yese de aklı başında gibi görünüyordu. Görünüşe göre doyumsuz bir iştahı olan genç bir adamdı.

Bedeni, tahmin edebileceğiniz gibi, güzel bir manzara değildi. Tarrare'nin derisi, guletini ittiği tüm yiyeceklere uyacak şekilde inanılmaz derecelerde gerilmişti. 

Yediğinde, özellikle mide bölgesinde bir balon gibi patlardı. Ancak kısa bir süre sonra, banyoya adım atıp hemen hemen her şeyi serbest bırakacaktı ve cerrahların “tüm anlayışların ötesinde fetid” olarak tanımladığı bir karışıklığı geride bırakacaktı.

Midesi boş olduğunda, cildi o kadar derinden sarkacaktı ki, belinin etrafındaki asılı kıvrımları bir kemer gibi bağlanabiliyordu. Yanakları filin kulakları gibi sarkıyordu.

Bu asılı deri kıvrımları, ağzına nasıl bu kadar yiyecek sığabileceğinin sırrının bir parçasıydı. Cildi bir lastik bant gibi gerilir ve büyük yanaklarının içindeki tüm yiyecek korselerini doldurmasına izin veriyordu.

Vücudundan sızan o korkunç pis koku her zaman onun üzerindeydi. Vücudu dokunmak için sıcaktı, o kadar ki adam kanalizasyon suyu gibi kokar sürekli ter atarmış. 

İşte dünyanın en ilginç insanı hakkındaki bilgileri aktardık. Bu adamın hakkında uzunca bir hikaye var hatta kitabı bile yazılabilir.