Öne Çıkanlar

Türkiye'nin en iyi en kaliteli güncel blog sitesi güncel makale, haber, haberler, politika, siyaset, eğitim,blog yazıları özgün express güncel blog sayfamızda.


İyi Bir Öğretmen Olmanın Özellikleri ve Nitelikleri Nedir?

Bir öğretmenin özellikleri, öğretmenlerin özellikleri nelerdir, İyi bir öğretmenin en belirgin özelliği nedir?, İyi bir öğretmen nasıl olunur? işte detaylar.

İnsanlar Sana Ne Diyor? Kafasına Bir Çözüm Bulalım!

İnsanlar sizin hakkında ne düşünüyor veya sizin hakkınızda ne söylüyor bunlara vereceğiniz bir cevabınız daima olmalıdır.

Türkiye'nin UNESCO Dünya Mirası Listesindeki Yerleri

UNESCO İsmini birçoğumuz duymuşuzdur veya televizyonlarda bahsedildiğine şahit olmuştur. peki UNESCO Nedir? Nerde kurulmuştur başkanı kimdir.

Kediyi Bütün Olarak Yiyen Doyumsuz Fransalı Tarrare Kimdir

Tarrare'nin Hikayesi, İnsan Eti'nden canlı yılanbalıklarına kadar her şey yiyen doyumsuz fransalı obur kimdir nerelidir göz atalım.

COVID-19 İle Değişecek ABD, ÇİN Politikası ve Küresel Denge Senaryosu

COVID-19 İle Değişecek ABD, ÇİN Politikası ve Küresel Denge Senaryosu Nasıl olacak, korona virüsü bir oyun mu? corona virüs sonrası dünya düzeni nasıl olacak.

Grafik Tasarımda Temeller Grafik Tasarımın Temel Unsurları Nelerdir

Grafik tasarımın temelleri güzel sanatlardan web tasarımına kadar bütün görsellerin temelini oluşturur.

Hisse Almak, Hisse Senedi Nedir? Hisse Nasıl Alıp Satılır!

Hisse Senedi Nedir? Hisse senedi nasıl alıp satılır. Hisse senedi kısaca; Bir şirketin stoku, şirketin sahipliğinin bölündüğü hisselerin tamamıdır.